Hidrojen Web Tasarım Scripti

Hidrojen Web Tasarım Scripti, yetkili firmanın hak talebinde bulunması ve içeriğin yasal prosedürlere aykırı olması dolayısıyla yayından kaldırılmıştır !

İndirmiş olduğunuz içerikten Scriptim.Org ekibi ve barındırmayı sağlayan host şirketi sorumlu tutulamaz.Eklenen script dosyaları ve bütün site içeriği sadece özel maksatlar içindir.İndirdiğiniz script dosyalarını ticari bir kar amacıyla kullanacaksanız eğer lütfen script sahibinden izin alınız.
Eklenen scriptler gerekli görüldüğü taktirde yayından kaldırılabilir.Scriptin yayından kaldırılabilmesi için ,script sahibinin hukuki bir belge dahilinde info@scriptim.org adresine mail göndermesi gerekmektedir.Aksi durumda script yayında kalmaya devam eder.

Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan, içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.Telif hakkınızın ihlal edildiğini düşündüğünüz ve hakları sizde olan konu yada konular varsa lütfen info@scriptim.org mail adresinden bize hukuki belgeler dahilinde ulaşınız.

5 Yorumlar

 • Emre says

  Merhabalar hocam, bu scripti anlattığınız gibi kurduğumda önce başka bi siteye yönlendiriyordu daha sonra bu olayın .httacces den kaynaklandığını öğrendim ve dosyayı sildim olay çözüldü. Fakat daha sonra tekrardan anlattığınız gibi kurduğumda bu seferüstteki menü yazıları aşağıya kayma yaptı ve sitenin türkçe harflerinde hatalar meydana geldi. Ayrıca eklemeyi unutmuşum veritabanı içe aktarırken tek satırlık uzun bi yazı ile hata aldım. Ne olduğunu anlayamadım konuyla alakası var mıdır ne dir ne değildir bu olayın bir çözümü var mıdır, neyi yanlış yapıyoruz acaba bilgilendirirseniz sevinirim.

 • Hamdi says

  Merhabalar script download çalışmıyor link yenilerseniz sevinirim.

   • Exclusive Author
   • Turkey
   TeamScriptim says

   Sanırım script ile ilgili yapılan açıklamayı okumadınız. Yetkili firmanın hak talebinde bulunmasından ötürü yayından kaldırılmıştır. İyi günler dilerim.

 • Arif says

  sql veri tabanını yedekleyip atabilirmisiniz rica etsem

   • Exclusive Author
   • Turkey
   TeamScriptim says

   Bunu yapmamız mümkün değil ancak scripti çekebilirsiniz.

Yorum yaz

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


Konu Editörü :

Bu scriptler de tarafından yayınlanmıştır.

16.621 Kez görüntülendi

5 Yorumlar
Değerlendirme
          0
Gönderi Tarihi 11-Dec-2014
Uyumlu Tarayıcılar ,
Lisans Well Documentation
Plan Fixes
Dahil Dosyalar ,