Windows 10’dan Önceki İşletim Sistemine Dönme

Windows yeni işletimini tanıttı ve bu hamle ile milyonların dikkatini çekmeyi başardı. Birçok kullanıcı rezerve etme yöntemi ile bilgisayarının işletim sistemini Windows 10’a yükseltmeyi başardı. Keza bunlardan bir tanesi de benim. Yeni işletim sistemi nasıl, özellikleri nelerdir diye merak ettim ve kurdum. Sonra merak ettim ben önceki işletim sistemine dönmek istesem nasıl yaparım diye ve bu konuyu hazırladım, sizler için.

Windows 10 kaldırma, Windows 10 silme,  Windows 10’dan önceki işletim sistemine dönme gibi soruların cevaplarını merak ediyorsanız bu makalemizi sonuna dek okuyun. Windows 10’u başarılı bir şekilde kurdunuz ve geri eski işletim sistemine dönmek istiyorsanız bu adımları aynen uygulayın.
1. Adım: Öncelikle başlat menüsüne tıklamanız gerekiyor.  Başlat menüsüne tıkladıktan sonra “Ayarlar” seçeneğine tıklayınız.
windows-10-kaldirma
2. Adım: “Ayarlar” paneline geldikten sonra “Güncelleştirme ve Güvenlik” seçeneğine tıklamanız gerekiyor.
windows-10-kaldirma-2

3. Adım: “Güncelleştirme ve Güvenlik” sekmesine geldikten sonra aşağıdaki resimde görünen “Kurtarma” seçeneğine tıklamanız gerekiyor.
windows-10-kaldirma-3

4. Adım: Son adım olarak yapmanız gereken şey ise “Kurtarma” seçeneğine tıkladıktan sonra aşağıda resimde görünen “Windows 7’ye geri dön” seçeneğine tıklamanız yeterlidir.
windows-10-kaldirma-4
Bundan sonra karşınıza çıkan yönergeleri adım adım takip edin ve size denileni aynen uygulayın ve arkanıza yaslanın. İşte bu kadar kolay.

Yorum yaz

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


More item by :

Diğer Scriptler

$ USD Satın Al

Normal Lisansa website (commercial, personal, client), or intranet site project - Details

529 Kez görüntülendi

0 Yorumlar
Değerlendirme
          0
Gönderi Tarihi 08-Aug-2015
Uyumlu Tarayıcılar ,
Lisans
Plan
Dahil Dosyalar ,